Team List

"A" Teams Boys

Under 12 Boys

Dash Daniels, Eddie Flemming, Finn Foster-Blake, Bryce Goudge, Joseph Hayes, Harry King, Finlay Lockhart, Nicholas Roberts, Dimitri Todorovich, Tarrant Vroom. (Coach: Danny King)

Under 14 Boys

Nash Dignan, Joshua Harris, Oscar Keogh, William King, Michael Kiraly, Oliver Mayman, Jacob Nihill, Liam O'Brien, Luke Salvador, Jaksen Seymour-O'Brien. (Coach: Don Coulson. Assistant Coach: Nathan Williams)

Under 16 Boys

Riley Bouwmeester, Ben Collins, Ethan Cunningham, Dyson Daniels, Jackson Fletcher, Levi Geyer, Jacskon Hufer, Dylan McCauley, Dion Symons, Lachlan Wilson. (Coach: Ben McCauley)

Under 18 Boys

Fraser Bell, Brody Browns, Kye Daniels, Lachlan Dillon, Hunter Lawrence, Carlos Ly, Connor Mayman, Zack Shelton, Mark Swiney, Tom Walters.(Coach: Justin Cass)

"A" Teams Girls

Under 12 Girls

Lahni Coutnche, Lavinia Cox, Jacailia Dettman, Charli Hamilton, Sienna Hobbs, Ava Nihill, Jasmine Reilley, Ava Rifiat, Holly Swatton, Ainsley Taft. (Coach: Michael Urwin)

Under 14 Girls

Kaleah Bonanno, Emily Dunstan, Jorga Hufer, Ruby MacMahon, Bella Peterson, Phoenix Pointon, Caitlan Richardson, Sequoia Rodda, Isabelle Shoebridge, Mackenzie Waugh. (Coach: Charlie Smythe)

Under 16 Girls

Jasmine Dole, Piper Dunlop, Brianna Harris, Arriah Keogh, Meg McCarthy, Olivia Noter, Sophie Pica, Sahara Rodda, Annabel Strahan, Ruby Turner. (Coach: Nick Salm. Assistant Coach: Thanee Cannon.)

Under 18 Girls

Poppy Blanch, Kate Douglass, Hayley Harrington, Danielle O'Toole, Elisa Pica, Jessie Rennie, Shardae Sharp, Sophie Shoebridge. (Coach: Megan Moody)

"B" Team Boys

Under 12 Boys

Daniel Butler, Beau Currie, Nicholas Day, Jack Harvey, Renn Manderson, Liogan Mayman, Jack Mundy, Kyle Todd, Logan Westcott. (Coach: Jack White)

Under 14 Boys

Alex Carr, Malik Gordon, Edward Hayes, Harrison Lewis, Antwone Patterson, Joshua Smith, Zachari Tarr, Liam Thomas, Jett Vandenberg. (Coach: Rhys Bottams)

Under 16 Boys

William Beagley, Rhys Bolton, Xavier Cole, Braydon English, Zachary Frye, Issac Murphy, Lachlan O'Brien, William Smythe, Harrison Welch, Yai Yai. (Coach: Tom Thorn)

Under 18 Boys

Tyler Barnett, Trent Leech, Fraser Millar, Hayden Parrott, Xavier Salm, Ryan Salvador, Kobe Schmidt, Benjamin Sherrif, Nicholas Skiner, Alexander Welch. (Coach: Aaron Fry)

"B" Team Girls

Under 12 Girls

Isabel Brennan, Amailia Corc, Zara Daykin, Amelia Grist, Mia Harvey, Molly Mcloughlan, Tiffany Pearce, Sarah Radford, Georgia Speakman, Charlotte Waugh. (Coach: Ben Harvey)

Under 14 Girls

Zoe Aldridge, Siarne Cass, Paige Curry, Lily Harvey, Jade Kelly, Georgia Kinder, Phoebe Radford, Taylah Rennie, Amaya Schmidt, Jorja Whatley. (Coach: Steve Kelly)

Under 16 Girls

Emily Collins, Lilly Delaney, Maddison Dobeli, Emma Gilligan, Angelica Jack, Holly Lockhart, Madeline Marks, Lily McMahon, Georgia Smith, Ellie Torney. (Coach: Darren Burn)

"Development Side" Boys Teams

Under 12 Boys

Seth Anderson, Cahal Blandthorn, Jesse Bruce, Thomas Davie, Riley Erwin, Tyran Farmer, James Gibson, Darby Whatley. (Coach: Jake Cowling)

Under 14 Boys

Matthew Beatty, Angus Blandthorn, Joshua Brown, Elijah Brrok, Patrick Byrne, Abraham Geyer, Lachlan Harris, Ethan Hewett, Austin Hollingsworth, Harrison Kelly, Darcy Lawler, Aiden Mundy, Nicholas Sherriff, Lachlan Somerville, Martin Steen, Cody Young. (Coach: Tanner Rayner)

Under 16 Boys

Brody Brown, Brodie Byrne, Ned Carr, James Foulds, Nathan Gray, Dimitrios Hayes, Lochie Hussey, Hamish Lockhart, Jayden Matthews, Lachlan Moon, Benjamin Mullen, Harrison Parslow, Ethan Spink, Samuel Stone, Patrick Tarr, Matthew Taylor, Kadel Waters. (Coach: Grant Barnett.  Coach: Adam Tarr)

"Development Side" Girls

Under 12 Girls

Mackenzie Allford, Matildah Brown, Kyla Byrne, Shanae Daly, Tanisha Daly, Nicole Foster, Payton Guy, Sophie Hall, Claire McGee, Keely Milne, Lilly O'Callaghan, Stephanie Pavilach, Ella Pitson, Jessica Smith, Jana Steen. (Coach: Ben Hall)

Under 14 Girls

Aiysha Allford, Isabella Allan, Teagan Colliver, Mollie Dobeli, Ava Dole, Kelly Fullerton, Mikeely Hufer, Chloe Kelly, Lulu Mullen, Matisse Nelson, Mia Reade, Lucette Wallace-Smith, Tanika Walls. (Coach: Joe Aghan. Coach: Sharna Appleby)

Under 16 Girls

Abby Clohesy, Madeline Day, Graycen Dillon, Olivia Erwin, Olivia Hall, Nikita Matthews, Marguerita Murphy, Matilda Osbourne, Nellie Rose, Brynley Salm, Claudia Shelton, Lucy Sherriff, Ellie Vlaeminick, Darcy Williams. (Coach: Nina Cass)